bir erkegin kadınına yazdıgı ilk ve son mektup

+ AlapliForum » Edebiyat & Fıkra & Hikaye » Sevgiliye yazilmiş mektuplar (Moderatör: Denge_35)Konu:
|- bir erkegin kadınına yazdıgı ilk ve son mektup
Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: bir erkegin kadınına yazdıgı ilk ve son mektup  (Okunma sayısı 1542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

svd_klyc

• Er
  • *
  • 6
  • Aşk acısı çekmekle suçluyorlar beni, Oysa acıyı ay
bir erkegin kadınına yazdıgı ilk ve son mektup
« : Haz 27, 2012, 06:38:32 ÖS »
HİÇ YAZMAMIŞTIM SANA,HİÇ BİRŞEYE CEWAP WEREMEMİŞTİM.BELKİ YALNIŞ BU YAPTIĞIMDA ÖNCEKİLER GİBİ,SON BİR YALNIŞI ÇO GÖRMÜYORUM KENDİME.
BU SANA SON SATIRLARIM BİR ZAMANLAR DEDİĞİN GİBİ İKİ ÜÇ GÜN AĞLAR UNUTURUM,,ÇABUK UNUTACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZDIM BUNLARI SANA...
VE BAZEN BAŞLADIĞI YERDE BİTMESİ GEREKİYORMUŞ HERŞEİN,TÜM ANILARI YOK ETMENİN UMARIM ÇARESİR BU,VE BEN ŞİMDİ BUNUN İÇİN BURADAYIM...
..HERZMAAN SENİ BANA GETİREN OTOBÜSE BUĞÜN SENİ TERK ETMEK İÇİN BİNDİM.BU OTOBÜS BENİ SANA GETİRİR VE DÖNÜŞÜNDEDE SENİ BENDEN AYIRIRDI,FİLM GİBİYDİ İNSANIN SON ANINI YAŞAMASI GİBİ GÖZLERİNİN ÖNÜNDEN GEÇİYORDU GEÇMİŞ ZAMAN...
VE ŞİMDİ ANILARIMA YAŞAMYA GELDİM YİNE...!
....MERDİVENLERİ ÇIKARKEN ZORLANDIM,KAPININ ÖNÜNDE DURP GÜÇLÜ OLMAYI DUA ETTİM.SENDEN SONRA GİREMEDİĞİM BU YERE GİRDİM;PERDE KAPALIYDI HERŞEY BIRAKTIĞIN GİBİ DURUYORDU.YATAĞA YATTIM KOCA BİR BOŞLUKLA SENİ DÜŞÜNDÜM EWET..! SENİ DÜŞÜNDÜM...!
....ÖNCE İLK GÜNÜMÜZ GELDİ AKLIMA,KAÇAR TAWIRLARIMLA SUSKUN YÜREĞİMBİLEMEDİĞİM BİR SEWGİYDİ BENİ KARŞILAYAN,ZMAN BENİ KENDİNE ÇOK ALIŞTIRDI...
ÖNCESİ OLMAYAN BİR AŞKTI BU BELKİ SONU GELMEYECEK OLAN SEWGİ GİBİ...
YAZDIKLARINI OKUMAYA BAŞLADIM....
BENDEN KALAN NE WARSA SİL HAFIZANDAN DEMİŞSİN ÖZÜR DİLERİM SİLEMEDİM.BAZEN GÜSELDİ BAZEN CAN YAKICI,,ŞİMDİ BU ĞÜSELLİKLER CANIMI YAKIYOR..
EWET SN BUNLARI HAKETMEMİŞTİN BENDE SENİ WE BEN SENSİZLİĞİ KABUL EDEMİYORUM.BİRZMANLAR OLAN BİZİ YOK ETMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU ANLIYORUM ŞİMDİ...!
ÖNCEDEN YAZDIĞIN ŞİİRLERE BAKIYORUMDA ŞİMDİİ,ASLINDA SEN BU SONA HAZIRLAMIŞSIN KENDİNİ,BU SONU GÖRMÜŞSÜN UZUN ZAMANLARDAN BERİ...WE ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM BU SONU...!
....YAŞANTIM BOYUNCA KİMSEYE HİÇBİRŞEYİMİ ANLATMADIM,SADECE SANA İNANDIM WE SENİNLE PAYLAŞTIM..KİMSENİN BİLMEDİKLERİNİ SANA ANLATTIM WE BU KEZ SON DEDİM BUNDAN SONRASI OLMAYACAK,SENDEN SONRASI OLMAYACAKK..
WE BİR ĞÜN GİDECEĞİNİ BİLE BİLE GİTMEYECEĞİNİ UMUDD ETTİM.
SENDEN SONRA HERŞEY DURDU,MESAJLARINA CEWAP BİLE WEREMEDİM,NE YAZABİLİRDİM BİLYORUM...
HERŞEY ÇOK AĞIR..
GEÇENLERDE GÖRDÜM SİYAH BEYAZ BİR RESİM BANA BAKTIĞIN GİBİ BAKMIŞSIN ONADA .BİR AĞRI SAPLANDI BOĞAZIMA SES ÇIKARAMADIM..
YALAN OLABİLİRMİYDİ YAŞADIKLARIMIZ DEDİM DİYEMEDİM..
WE DÜN SAAT ONGİBİ ALKŞLARI DUYDUM SEWİNÇLİ SESLERİNİZİ,OYNAYAN GÖLGELERİ.WE ANLADIM Kİ HERŞEYİN NOKTASI BU WE I,UZAK DURMAM GEREKİYOR ANLADIM..
SENİN İÇİN SENDEN UZAK DURMAM GEREKİYOR..
HAYATIMDAN ÇIKMAN KOLAY OLMAYACAK..HERŞEYİ SENİNLE PAYLAŞTIM,YAŞAMAYA SENİNLE ALIŞTIM..
WE BUĞÜN HERŞEYİN BAŞLADIĞI YERE GELDİM.HERŞEYİ SONLANDIRMAYA...
SENİ TERKETMEYE GELDİM..
İÇİMİ DÖKMEYE GELDİM YTAĞIMIN BOŞ KÖŞESİNE.
WE ŞİMDİ SONSUZA KADAR ÇIKACAĞIM HAYATINDAN.ALLAH YARDIMCIM OLSUN Kİ BİR DAHA GÖRMEYECEĞİMS ENİ SESİNİ DUYMAYACAĞIM KARŞINA ÇIKMAYACAĞIM...
SEN YENİ BİR YAŞAM KURMAYA ÇALIŞIRKEN,BEN GEÇMİŞİMDEN KURTULMAYA ÇALIŞACAĞIM.
NE ZMAN OLURSA OLSUN ARAMA BENİ.
SENİN YENİ YAŞAMINDA NE BANA YER WAR NE SESİME NEDE WARLIĞIMA...
İŞTE ŞİMDİ HERŞEYİMLE GİDİYORUM.
HAKKIM YOK BİLİYORUM AMA İÇİN RAHAT OLSUN BENDEN YANA HAKKIM HELAL OLSUN...!
BEN SENİN GİBİ SENİ SEWEMEDİM
ÇÜNKİ SENİN GİBİ SEWEMEZDİM
WE BEN
SENİ HİÇ SEWMEDİM
YÜREĞİM SEWMİŞ...!
bu benım kaçıncı seferim.....

farklı sokaklardan aynı çıkmaza kaçıncı gelişim....

Seo4Smf Tagleri: yazdıgı kadınına erkegin mektup