Sensizliğe Son Şarkı

+ AlapliForum » Edebiyat & Fıkra & Hikaye » Sevgiliye yazilmiş mektuplar (Moderatör: Denge_35)Konu:
|- Sensizliğe Son Şarkı
Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Sensizliğe Son Şarkı  (Okunma sayısı 1810 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sevdaa

• Ziyaretçi
Sensizliğe Son Şarkı
« : Tem 27, 2008, 01:22:04 ÖS »
Hiçinanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım. Beni kendimedüşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine... Benden başkaherkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıpgideceğini. Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan,güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan. Ama sen sanainanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin.
Seninle birlikte kurduğum dünyayı yerle bir edip gitmene ne sebep oldubilmiyorum. Ben yalnızca sana aşık değildim sen benim en iyi dostumdun.Neler yapacaksam danışırdık birbirimize, hayatımızı paylaşırdık.Ağlamaktan korkmazdım. Biliyordum ki ağladığımda sen yanımda olup gözyaşlarımı silerdin. Artık ağlamıyorum bile. Seninle ilgili her hatıraacıtıyor yüreğimi. Gecen gün markette senin o çok sevdiğin acıbiberlerden alacaktım . birden aklıma geldin ve ben boğulacağımısandım. Tıkandım. Nefes alamadım. Ağlayamadım. Patates böreğiyemiyorum. Ebru Gündeş’i dinlemiyorum. Bütün resimlerimizi kaldırdım.Kimsenin senin hakkında konuşmasına izin vermiyorum. Ve günde bir paketsigara içiyorum. Hayatta en nefret ettiğin şeyi yapıyorum yani. Artıkuzun yıllar yaşamanın pek anlamı yok öyle değil mi?Ne için yaşayacağımki!

Seninle birlikte hayallerimi de kaybettim ben.Tek katlı bahçeli vebahçesinde köpekleri olan bir evim olmayacak artık. Domates, biber,sebze yetiştirmeyi de öğrenemeyeceğim. salonumuzun tavanını balıkçıağıyla süsleyemeyeceğiz.Sana sürpriz yapacaktım,yatak odamızınduvarlarını sana yazdığım aşk mektuplarıyla ve en güzelfotoğraflarımızla süsleyecektim. Bütün hayallerime evime çocuklarımıza,mutlu geleceğimize emin olduğum geleceğimize veda etmek kolay mı olacaksanıyorsun. Seni aramıyorum diye, bu kez peşinden gelmedim diyeunuttuğumu zannetme. Her zamankinden daha çok seviyorum seni. Şu an şusaniye uğrunda ölebilecek kadar çok seviyorum. Öfkem de aşkımda dinmekbilmiyor.
Senden sonra ben nasıl yaşarım bilmiyorum, ama senin hep mutlu olmanıisterim. Birlikte geçirdiğimiz yıllar içinde seninle yaşadığım her anözeldi, her anı doyasıya yaşadım. Beni çok mutlu ettin. Zaman içindekızgınlığım geçince seni hep o güzel günlerimizdeki hatıralarlaanacağım. Yıllar sonra ben eğer aklına gelirsem bil ki pencereninönünde en sevdiğin şarkıyı mırıldanıyorumdur yıldızlara “Dün akşam yinebenim yollarıma bakmışsın...

SÜRGÜNSEVDA

• Yüzbaşı
  • **
  • 41
Sensizliğe Son Şarkı
« Yanıtla #1 : Ara 27, 2009, 12:23:04 ÖÖ »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
___TALİPLERİM ÇOK DİYE SEWİNME,FİYATI DÜŞEN HER MALIN ALICISI ÇOKTUR...___

Seo4Smf Tagleri: