Bolu Zonguldak Oyun Havası (Grup Bağdaş)

+ AlapliForum » Sinema-Dizi-Müzik Bölümü » Yöresel oyun havaları (Moderatörler: Yargıç, Kanca67)Konu:
|- Bolu Zonguldak Oyun Havası (Grup Bağdaş)
Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Bolu Zonguldak Oyun Havası (Grup Bağdaş)  (Okunma sayısı 3409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DESİNLER

• Ziyaretçi
« : Eki 18, 2010, 05:51:25 ÖÖ »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. <a href="http://www.alapli.biz/forum/index.php?action=register">Üye Ol</a>&nbsp;ya da&nbsp;<a href="http://www.alapli.biz/forum/index.php?action=login">Giriş Yap</a>

altaymustafa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Eki 18, 2010, 04:41:35 ÖS »
Sayın Abim

Youtube Türkiye'de yasaklı bir site. Çoğumuzun pc sinde açılmıyor. Ben gibi. Sizde başka sitelerden konu ekleseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Ziyaretçilerin girip baktıklarında göremeyecekleri için daha az üyemiz olacaktır. Üyelerimizin artması için başka sitelerden video yüklemek daha mantıklı geliyor bana. Aslında siz bu site için çok şeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Bu önerim size yardımcı olur inşallah. Kalın Sağlıcakla.

DESİNLER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eki 18, 2010, 06:19:33 ÖS »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sayın Abim

Youtube Türkiye'de yasaklı bir site. Çoğumuzun pc sinde açılmıyor. Ben gibi. Sizde başka sitelerden konu ekleseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Ziyaretçilerin girip baktıklarında göremeyecekleri için daha az üyemiz olacaktır. Üyelerimizin artması için başka sitelerden video yüklemek daha mantıklı geliyor bana. Aslında siz bu site için çok şeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Bu önerim size yardımcı olur inşAllah. Kalın Sağlıcakla.
Sevgili altay öncelikle öneriniz için teşekkür ederim, hatırlarsanız pm,den bu konuda bir diyaloğumuz olmuştu aslında youtubeye girememe gibi bir sorun yok ufak bir ayar,la girebiliyorsun ama ayarlama yapmayan tabiki giremez,
öyle bişeyki youtubede bulunan birçok videolardan dailymotionda malesef bulunmuyor diğer sitelerden ekleme tavsiye etmişsiniz sağolun ama birçok sitelerin dil,i yabancı dil bende aliokulu meezunu olduğum için bu siteler benimle konuşmuyor onedenle youtubeden ekleme yapıyorum ve yargıç kardeşimin ufak bir ayarıyla video görüntüsü de güzelleşti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ve ben sanıyorumki youtubeye giremeyen kimse yoktur, ki biliyorsun demokraside çare tükenmez.
evet bu konuda yanılmadınız karınca kararınca birşeyler yapmaya çalışıyorum bugün video, yarın hikaye, öbürgün fıkra, vs vs ekleyip foruma katkıda bulunmaya çalışıyorum maksat forum aktif olsun...

Seo4Smf Tagleri: